12 Haziran 2014 Perşembe

Wet n Wild Petal Pusher Far Paleti İncelemesi// Review: Wet n Wild Petal Pusher Eyeshadow Palette


Merhabalar!
Wet n Wild'ın ülkemizde satışta olan 3 adet 8'li paletinin sonuncusunun incelemesi bugünkü postun konusu olacak.

Today, I'll be reviewing Petal Pusher palette of Wet n Wild


Petal Pusher, pembe-mor tonlarında açıktan koyuya giden bir palet. Mor farlarla aranız yoksa ya da gözlerinizi yorgun gösterdiğini düşünüyorsanız pek tercih edeceğiniz bir palet olmayacaktır. Mor seviyorsanız, hiç durmayın.

Petal Pusher is a pink-purple range palette. If you're not a purple eyeshadow person or if you think that purple makes your eyes look tired, then skip this one. But if you love these shades, go for it.Üstteki fotoğrafta bulunan renkler hiç benlik değil açıkçası. Lila, parlak mor vs. hiç hoşlanmadığım renkler. Ama tok, mat, koyu morları çok seviyorum. Bu yüzden 4'ünden en koyu olan moru (soldan 3.) sevdim. 
Alttaki fotoğraftakiler de bu paleti sevme sebebim. Özellikle soldan ikinci koyu pembemsi mürdümümsü renk bir harika. Bayılıyorum resmen. Açık pembesi oldukça pigmentli ve koyu kahverengisi de çok tok. 

The colors on the first pic are not for me at all. I really dislike light shimmery purples but I love matte dark ones so the third one from the left is cool for my taste.
However, the colors on the second photo are absolutely my colors. The second from the left shade is ammmazing and my fav of all. The light pink is really pigmented and the dark shimmery brown is satisfying.

Pigmentasyon olarak yine ilk fotoğraftakileri çok başarılı bulmuyorum. Hele hele ilk highlight rengi, tam bir fiyasko.

The first color range lacks on pigmentation, especially the first highlight shade.

Dediğim gibi mor, lila, pembe tonlarından hoşlanıyorsanız gayet alınası bir palet. Ama toprak tonu insanıysanız size hitap etmeyecektir.

As I mentioned before, if you like pinks and purples, you'll like this palette. If you're more earth-toned eyeshadow person, then do not put your hands on it.

xx

2 yorum: