11 Aralık 2014 Perşembe

Essie Sand Tropez İncelemesi//Review: Essie Sand Tropez


Merhabalar!
Essie'nin son stokları bitmeden depoladığımı bilenler/görenlerden bazı takipçilerim benden kalanlarla ilgili inceleme yapmamı istedi tamamen tükenmeden önce. O yüzden çok hızlı bir biçimde son aldıklarımın incelemesini yapıyor olacağım önümüzdeki 3-4 gün.

Hello everybody!
Essie's leaving Turkey, market-wise, so I should hurry up and do some reviews for the people who are trying to get the last remaining ones.


Sand Tropez, Essie'yi ilk keşfettiğim zamandan beri almak istediğim ama her seferinde bir şekilde yerine başka bir renk aldığım bir oje. Artık son demlere gelince, stokların tükenmesini göze alamayıp hemen siparişini verdim geçen hafta.

Sand Tropez's the color that I alwayd had an eye on but somehow I could never get my hands on it. Now, it's time!


Rengin muhteşemliğine bakar mısınız? Benim için perfect nude tam olarak budur. Resmen hayatımın nude'u buymuş ve ben bu zamana kadar almayı ertelemişim. Fiji'den sonraki Essie favorim çok net bir şekilde Sand Tropez'dir bundan böyle.
2 katta örtücülük sağlıyor ama bazı tırnaklarda garip bir şekilde 3. kat gerekebiliyor, benim orta ve yüzük parmağımda öyle olmuştu mesela. İlginç.
Kalıcılığı çok çok çok iyi, tek bir noktası bile soyulmadan 5. günün akşamını gördüm ve top coat sürmemiştim.
Stokta hala varsa, bu ojeyi gerçekten kaçırmamalısınız. Ya da tüm kalan stoğu ben mi alsam? Bir düşüneyim. :)
28 lirayı net bir şekilde hak eden bir oje, bana güvenin.

Can we just appreciate the amazingness of this color? Jeez, this is hands down my perfect nude color, how did I miss it till now? It covers the nail in 2 coats but sometimes you may need 3rd.
It stays on really well, I had mine without chipping straight for 5 days and I had not used a top coat on! 
It is AMAZING girls, it is PURRRRFECT. You need this nailpolish in your lives.

xx

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder