17 Aralık 2014 Çarşamba

Essie Master Plan İncelemesi//Review: Essie Master Plan


Günaydın!
Son 2 Essie acil durum incelemesindeyiz, yarın seri bitiyor çünkü elimdeki tüm Essie'leri incelemiş oluyorum, yey!

Bugün, Master Plan'deyız!

Good morning y'all!
We're coming towards to the end of Essie nailpolish reviews series cuz I'll be finishing up reviewing all Essies that I have.
Today, we have Master Plan!Master Plan, katıksız dümdüz tamamen gerçek bir gri. Eflatuna çalması yok, komple mat. Kahverengiye dönüklüğü de yok, soğuk alt tonlu olduğu için böyle bir şansı pek yok zaten. Chanel'in 3-4 sene önce ünlü olan çamur rengi diye bilinen ojesi gibi sıcak bir yapıda değil yani.

Master Plan's a straightforward true grey which doesn't have lilacy undertones. It's really cold undertoned pale matte polish.


Koleksiyonumda bu tonun hep daha koyuları ya da eflatuna çalanları vardı. Bu bendeki gerçek açık gri arayışını sonlandıran ve ciddi anlamda beni mutlu eden bir oje oldu. Kalıcılığının da oldukça iyi olması bunda bir etken tabi ki. Kış için mükemmel bir oje olduğunu düşünüyor, içtenlikle öneriyorum.

I had darker or lilacy versions of this color in my nailpolish collection. Master Plan filled that gap of true pale grey color which makes me so happy and satisfied. It lasts a good amount of time which is a bonus. I think it's an amazing nailpolish for winter, I truly recommend this.

xx

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder