23 Ekim 2014 Perşembe

Sally-Hansen Blue Me Away Oje İncelemesi//Review: Sally-Hansen Blue Me Away


Günaydın!
Bir önceki postta bahsettiğim Lancome Grandiose rimeli alırken yanında bu masmavi ojeyi görünce dayanamayıp onu da almıştım. Ayrı bir posta değer gördüm sürdükten sonra, buyurun!

Good morning everyone!
I purchased this nailpolish while I was getting Lancome Grandiose mascara which I reviewed on my post several days ago. I think it's worth writing an individiual post on, so here you go!


Elimde sayısını bilmediğim kadar çok mavi oje var. Kırmızılarımdan bile çoktur. Mavi oje nedense beni sıkça kendine çekiyor. Soluk mavileri sevdiğim kadar canlı mavileri de seviyorum ama her zaman o istediğim canlı mavi tonunu bulamıyorum. Ya çok silik kalıyor aslında canlı olması gereken renk, ya alt tonu fazla sıcak oluyor vs. Bu sefer istediğim canlı maviyi bulmuşa benziyorum.

I own dozens of blue nailpolishes. I don't know why but they have a charm that pulles me in. I love both pastel/muted bues as well as the bright ones but I generally face with some issues while searching for a perfect vibrant blue e.g. they might not be vibrant enough or the undertone might be so warm. But this time, I think I found my perfect vibrant blue shade.Blue Me Away, tam olarak aradığım, fosforlu olmayan canlı bebek mavisi. Bildiğimiz pastel bebek mavisinin, mavisi yoğunlaştırılmış halini düşünün. Ya da yaz deyince aklınıza gelen maviyi. Öyle bir renk işte.
Fırçasına ve sürüm kolaylığına bayıldığımı belirtmem gerek. Ayrıca iki katta gayet opak bir kapatıcılık sağlıyor.

Ancak, daha ikinci günde çıkmaya başladı tırnaklarımın uçlarından. Çok garip işler yaptığımdan da değil. Sally-Hansen ojelerde bu tarz bir sıkıntı olduğunu biliyordum ama rengi o kadar güzeldi ki almadan edemezdim.

Pişman değilim özetle, biterse tekrar alırım. Bu tarz bi ojeyi bi hafta boyunca tırnağınızda tutup her giysiyi ona uydurmazsınız zaten, o yüzden çok da büyük bir sorun yok.

Sevdiğiniz mavi oje tavsiyelerinize sonuna kadar açığım, lütfen paylaşmaktan çekinmeyin!

Blue Me Away's a concentrated baby blue which is not neon but still a vibrant blue. It reminds me of the sea and the summer eventhough it's fall. 
I really liked the brush and application of this nailpolish. It also gives you a nice coverage in two coats, no more needed.
The only downside is the fact that it chips off soooo fast, like the second day or so. I knew that S-H nailpolishes had this kind of issue but the color was amazing that I could not resist.
You wouldn't keep this color for a week and try to match your outfit to this shade of blue everyday, so not a big deal.
If you have any blue nailpolish recommendations, do not hesitate to write a comment!

xx

1 yorum:

  1. wowww sahane bir renk, Sally Hansen almanyadada satiliyor, sadece bu tip siseyi görmedim, gördügüm yerde alacagim, belki topcoat la hemen cikmaz :)

    YanıtlaSil