14 Eylül 2015 Pazartesi

İnceleme: Urban Decay 24/7 Glide-On Pencil in "Scorch"//Review: Urban Decay 24/7 Glide-On Pencil in "Scorch"


Merhaba!
Geçen haftasonu, düğün makyajı için ihtiyacım olan bir kaç ürünü almak için Akasya AVM Sephora'ya gittiğimde tabi ki ihtiyacım olmayan bir kaç şey de aldım ve onlardan biri de bu Urban Decay göz kalemi. İyi ki almışım; bilsem yıllar önce alırdım bu rengi.
Urban Decay Türkiye'ye gelene kadar tüm Naked serisini, Basicsleri, hype alan ürünleri vs. bir şekilde yurtdışından getirttiğimiz için, deli gibi Sephoralar'a koşacak bir durum kalmadı tabi. Ama bu Glide-On göz kalemlerini yaklaşık 3.5 yıl önce denediğimden beri sürekli aklımın bir köşesinde. Siyahını ve sıcak tonlu kahverengisini kullanmış ve hastası olmuştum; ama hiç bir siparişimde nedense o parayı verecek isteği kendimde bulamadım.Bu sefer tüm renkler önümdeyken swatchlarına bakıp, beğendiğim olmazsa eski favori renklerimden birini kesin almaya karar vermiştim. İlk swatchladığım renk buydu; ve sonrasında hiç biri beni bu kadar etkilemedi. Ben hayatımda hiç bir markada bu renk bir göz kalemi görmedim; hele hele bu kadar yumuşak yapılı ve pigmentlisini hiç bir şekilde görmedim.Sıcak tonlu ve kahverengi bronz olan Scorch'a kelimenin tam anlamıyla hasta olmuş durumdayım. Bu nasıl harika ve özgün bir renktir? O kadar yumuşak ve kolay sürümlü ki parmağınızla bile dağıtıp far haline getirebilirsiniz. Kalem olarak muhteşem bir performansı var; kalıcılığı beklediğimden de iyi. Altın rengi çiğliğinde değil; muhteşem bir günlük kalem rengi. Ne kadar övsem az kalacak gibi hissediyorum, o yüzden burada bitiriyorum ama yolunuz Sephora'ya düşerse mutlaka elinizde deneyip rengi görün derim.

xx

3 yorum:

  1. Siyah göz kalemi arıyorum bende şöyle kömür siyahı... hatta bu sabah Mac mi alsam yoksa başka markalara mı baksam dedim İnternette gezinirken :) Urban Decay nedense aklıma hiç gelmiyor :)

    YanıtlaSil
  2. güzel renkmiş bir gittiğimde bütün renklere iyice bakacağım..

    YanıtlaSil
  3. Işıltılı her şeye bayılıyorum.. Buralarda çok yeniyim.. Bloguma beklerim :) http://esyspage.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil